Home > Over ons > Wie zijn wij?

Over Bhutan online

Bhutan online is onderdeel van Riksja Travel, een reisorganisatie van reizigers voor reizigers, geboren uit het idee dat er te weinig flexibel reisaanbod is voor de avontuurlijke reiziger. Terwijl wij zelf rondreisden, wilden we graag de dingen zelf regelen en uitzoeken voor zover dat praktisch was. Maar de meer ingewikkelde excursies wilden we wel van tevoren regelen. En als we georganiseerd op reis gingen, dan wilden we graag zelf precies bepalen wat we gingen doen en in welke volgorde. 

Bhutan online is net als de andere reissites van Riksja Travel vooral het resultaat van de reiservaringen van eigen mensen. We verkopen díe manier van reizen die we ook zelf het leukst vinden: een manier waarop je echt een nieuw land en een bijzondere levenswijze ontdekt. Omdat het hoofdzakelijk individuele reizen zijn kunnen we ook gebruik maken van kleinschalige, authentieke hotelletjes en cottages die passen bij het land. Daarbij doen we in de landen ook iets ‘terug’.

Onze manier van reizen hebben we samengebracht in korte programma's van twee tot acht dagen die wij bouwstenen noemen. Met deze bouwstenen kun je zelf je eigen individuele reis samenstellen. Ook kun je één van onze rondreizen uitkiezen waarbij wij optimale combinaties hebben gemaakt van de verschillende bouwstenen. Uiteraard is Riksja Travel lid van SGR, ANVR en aangesloten bij het Calamiteitenfonds.

Jorien Hoving

Reisspecialist Bhutan

Na meerdere keren in het Oosten te hebben gereisd ben ik helemaal verkocht aan Azië. Ik was ontzettend onder de indruk van de Chinese Muur, geniet nog vaak van Aziatisch eten, stel mijn conditie tijdens mijn reizen graag op de proef en kan me prima ontspannen tijdens een Thaise massage. Maar ook de culturen hier spreken me erg aan.

Bhutan is voor mij een bijna onbereikbaar land dat je je maar moeilijk kunt schetsen in je verbeelding. De bevolking leeft hier voor hun Bruto Nationaal geluk, heeft zicht op het hoogste gebergte van de Wereld en naar mijn idee is er geen land waar zo vaak veel aandacht wordt besteed aan culturele festivals. Wie wil daar nou niet zijn vrije tijd besteden?

Jorien van Zanten

Supervisor Azië

Nadat ik vorig jaar zowel Noord-India als Tibet heb ontdekt ben ik helemaal gegrepen door het indrukwekkende leven in het Himalaya gebergte. Imposante bergtoppen, groene valleien en fascinerende mensen met bijzondere religies. Het leven is hier nog puur, alsof de tijd heeft stilgestaan.. Zo ook in het verborgen Koninkrijk Bhutan, waar ik in oktober 2008 ben geweest. De kleuren van de tempels, kloosters en gebouwen gecombineerd met het vele groen is voor mij de ideale combinatie. Een groot voordeel van dit kleine land is dat je in een paar dagen een goed beeld kunt krijgen van de unieke cultuur en de spectaculaire natuur. Een bezoek aan Paro en het beroemde Tiger's Nest mag dan natuurlijk niet ontbreken. De mensen zijn ook nog eens ontzettend vriendelijk en staan altijd voor je klaar met een bakje verse thee (ook de 'populaire' Tibetaanse boterthee wordt hier gedronken...). Bhutan is een exclusieve topbestemming waar je nog heel lang over zult napraten..

Verder: reizen, Himalaya, zon, Yak's, fotografie, uit eten en terrasjes.
 

Marius Appelman

Oprichter / directeur Riksja Travel

Bhutan rijst op als een groene oase uit de droge laagvlakten van Noord India. Het is voor mij een van de puurste plekjes van deze wereld. Een land waar het geluk een hoofddoel is, waar geen sigaretten of plastic zakjes zijn, waar men de dieren uit medelijden uit de dierentuin laat ontsnappen, moet je haast wel in je hart sluiten. Ik kwam er in 2007 voor het eerst en ben er in 2009 voor enkele weken naar terug gegaan voor een yaktrekking in de bergen en een traditioneel festival.

Verder: Ik ben verslaafd aan reizen naar al die plekken waar bijzondere mensen wonen en waar het leven een avontuur is. In de zomer ga ik graag het water op met alles wat drijft. In de winter wil ik nog wel eens een berg af skieen. Ik vind het leuk om tijd met vrienden en met de familie door te brengen, een lekker glaasje wijn te drinken en een knus restaurantje op te zoeken. Mijn kids Maan&Beer ontdekken ondertussen steeds meer van de wereld. Volgens mij vinden ze het wel een interessante plek... 


Reizen met Riksja Travel

Riksja Travel is een online reisorganisatie waarbij ruimte is voor avontuur en cultuur in het samenstellen van onze individuele verre reizen. Riksja Travel startte in 2000, aan het begin van het nieuwe millennium. Internet was definitief doorgebroken maar een internetreisbureau was nog een noviteit. We zochten naar een bedrijfsnaam waaronder de nieuwe landensites (te beginnen met Thailand online en Vietnam online) konden vallen. Een naam die associaties oproept met verre reizen en met kleinschaligheid. Die niet staat voor glimmende brochures (die hebben we niet) of voor reizen met overbodige franje (die willen we niet). Een naam die staat voor beleving, respect voor natuur en cultuur, en voor individuele reizen met ruimte voor eigen inbreng. Het werd Riksja Travel, naar het eenvoudige, exotische vervoermiddel en zijn hardwerkende berijders. We hebben nu een team van vele enthousiaste mensen. Jaarlijks zijn via de landenwebsites enkele duizenden reizigers te gast in een van onze bestemmingen. Klik hier voor Riksja Travel, of kijk hieronder voor de landensites:
Nieuwsgierig geworden? Neem contact op met een van onze reisspecialisten via email of telefoon, zie de contactpagina.

Bhutan online wenst iedereen veel avontuurlijk reisplezier in Bhutan.

Bhutan online, een reissite van Riksja Travel Volg Riksja Travel op Facebook Volg Riksja Travel op Twitter Laat je inspireren door onze manier van reizen.